Salutare Friends ! Azi am lansat prima colaborare a mea cu „Shibby„. Pentru cine o cunoaste, stie despre cine e vorba. Iar pentru cei ce nu o stiu pot afla aici mai multe despre ea. Astept parerea voastra, si auditie placuta 🙂