In urma cu cateva zile m-am decis sa renunt la contractul de internet de la romtelecom (telekom). Am sunat la 1930 si am primit cateva indicatii fixe pentru a rezilia contractul cu ei.
FORMULARUL TELEKOM A FOST REACTUALIZAT SI IL PUTETI DESCARCA DE MAI JOS!
Descarca formularul pentru desfiintare servicii telekom! COMANDA PRODUSE IT LA CEL MAI MIC PRET !!!
Ce este de stiut?
– Cererea trebuie trimisa cu 30 de zile inainte de expirarea contractului
– Dupa ce a fost completata aceasta trebuie trimisa prin email la: rezilieri@telekom.ro impreuna cu copia de buletin dupa care a fost facut abonamentul
– In maxim 7 zile un operator romtelecom va contacateza si va prezinta oferta lor, vor sa va convinga sa continuati cu ei.
– Dupa ce ati respins oferta operatorului in 30 de zile se va rezilia contractul.
SUCCES! Pentru alte intrebari va stau la dispozitie.
49 comentarii
Aceeasi treaba este si la vodafone, orange sau alte retele de telefonie si internet.
toate cele bune!
am vorbit si cu directorul asa zis director de la telecom suceava o javra si ala ma mintit cu nerusinare
sa va fie ruisine telecom nesimtit fara decenta