In urma cu cateva zile m-am decis sa renunt la contractul de internet de la romtelecom (telekom). Am sunat la 1930 si am primit cateva indicatii fixe pentru a rezilia contractul cu ei.

FORMULARUL TELEKOM A FOST REACTUALIZAT SI IL PUTETI DESCARCA DE MAI JOS!

Descarca formularul pentru desfiintare servicii telekom! COMANDA PRODUSE IT LA CEL MAI MIC PRET !!!
Ce este de stiut?
– Cererea trebuie trimisa cu 30 de zile inainte de expirarea contractului
– Dupa ce a fost completata aceasta trebuie trimisa prin email la: rezilieri@telekom.ro impreuna cu copia de buletin dupa care a fost facut abonamentul
– In maxim 7 zile un operator romtelecom va contacateza si va prezinta oferta lor, vor sa va convinga sa continuati cu ei.
– Dupa ce ati respins oferta operatorului in 30 de zile se va rezilia contractul.

SUCCES! Pentru alte intrebari va stau la dispozitie.