In timp ce eram pe youtube si ascultam o melodiei a celor de la DeepSide DeeJays am ramas uimit cand  in lista din dreapta aparea o melodiei a lui Vali Vijelie, o melodie care a strans aproape 3 milioane de vizualizari.

Dovada pura ca Romanii inca mai asculta manele insa mereu se ascund si spun „Eu nu ascult manele” insa le vibreaza boxele pe manele mai rau ca la discoteca.

Melodia se numeste „Milion” si este interpretata de Vali Vijelie cu ASU.

„E multe rebuturi dom’ne” adica de ce sa nu ascultam o manea daia de a lui vijelie!

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.