Sa zicem ca a trecut ceva timp de lansarea melodiei in care s-a gasit un magician sa zica, ca melodia este veche si copiata din spectacolele lui. Dupa parerea mea nici cel putin nu seamana, acel a-a-a poate fi o inspiratie dar nicidecum o melodia plagiata. Ori magicianul Augustin are nevoie de reclama ori el crede ca tot ce zboara se mananca, nu vreau sa-l jignesc pentru ca eu unul il apreciez pentru momentele de magie pe care le face dar cu aceasta melodie a dat-o de tot in bara, nici o urma de copiere. Voi ce credeti ? Copiata sau nu ?