
In aceasta dimineata Anda Adam a lansat o noua piesa, este vorba de „Say Goodbye”, o melodie care nu se ridica sub nici o forma la standardele melodiilor vechi ale artistei. Pot spune ca prea este pop-corn, adica nu a adus nimic nou in ritm si nu vad sa aibe succes cu o asemenea melodie.
Timpul le va rezolva pe toate, vom vedea daca o sa cucereasca topurile. Ascultati in premiera noua melodie semnata Anda Adam „Say Goodbye”

2 comentarii