Noile radar cu laser au intrat in functiune pentru prima oara pe autostrada Bucuresti-Pitesti. Politistii au spus ca acest medel de radar nu mai este detectabil pentru ca foloseste sistemul de unde laser…ma intreb pentru cat timp nu o sa fie detectat, adica pentru orice exista antidot iar pentru acest radar nu mai exista.

Recordul de viteza pe autostrada A1 din acest an s-a inregistrat cu o viteza de 225 km/h, bineintele prins de noua SCULA a politiei. Bla bla bla…priviti ce poate sa faca acest radar. Ignorati reclama de la inceput ca nu am ce sa-i fac.