Dupa parerea mea Bean este unul dintre cei mai buni comici din lume, fata ajutandu-l in toate nazdraveniile pe care le face.

O jumatate de ora am cautat un film sau o emisiune in care el se poarta ca un om normal, surpriza este ca nu am gasit. Stiu ca l-am vazut odata intr-o emisiune la TV in care nu l-am cunoscut..era un om civilizat cu o atitudine schimbata fata de imaginea care o afiseaza pe ecran. Daca voi gasiti ceva cu el in care se poarta normal sa-mi aratati si mie…pana una alta sa ne uitam la cateva filmulete de ras.

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.