„Psihopat” este a doua piesă lansată de pe EP-ul cu acelaşi nume, azi în exclusivitate pe ÎnStilulRomânesc. EP-ul va apărea în vara anului 2011. Textul şi instrumentalul piesei îi aparţin lui A Plus, în timp ce de mixaj şi master s-a ocupat Acid. Piesa a fost înregistrată la studioul Beastsounds din Braşov. Audiţie placută şi daţi mai departe!
YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.

Download