Drogurile legale dupa parerea sunt mai nocive decat cele nelegale cel putin asa scriu oamenii pe forum-uri, nu am folosit niciodata si…
Alexandru Răzvan (24monden.ro)
Redacția 24monden.ro
1 min citire 6
Drogurile legale dupa parerea sunt mai nocive decat cele nelegale cel putin asa scriu oamenii pe forum-uri, nu am folosit niciodata si nici nu am sa folosesc nici pe cele legale si nici pe alea nelegale.
Tot cautand pe net sa vad cat de nocive sunt am gasit tot felul de informatii „Un plic de Spice Silver, produs extrem de căutat şi apreciat de numeroşi consumatori, nu costă mai mult de 15 – 20 de lei.
Ce conţine însă un astfel de plic? Iată câteva exemple: Pedicularis densiflora, nymphea albă, canavalia maritima etc. Cu alte cuvinte, euforie, halucinaţii, tremur necontrolat al mâinilor şi picioarelor, crampe stomacale, vomă, dilatarea pupilelor şi râs necontrolat.” mai pe scurt moarte cu 15 lei
Guvernul nici nu-si bate capul cu aceste „droguri legale” care se vand fara nici un fel de problema, mai mult de atat pune viata in pericol pentru cei care le consuma si au efecte foarte daunatoare. Mai multe detalii despre efecte si despre cat de pacatoase sunt gasiti aici. Urmariti si acest filmulet chiar interesant….
YouTube
This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.
Foarte interesant articolul tau..ai drepate la noi orice e posibilo sa dee drumu si la altele mai nocive ca cele ce le poti consuma de dragu sa se scape de noi ca le luam aerul.:|
Luca09.02.2011
o mare tampenie cu drogurile astea
George09.02.2011
prosti aia care consuma si la asta mai intervine si lipsa de educatie
Zapadica10.02.2011
parintii sunt primii vinovati
24monden10.02.2011
@Zapadica nu sunt numai parintii de vine, mai intervine si scoala, anturajul si pana la urma si banii
6 comentarii