
Tin sa precizez ca blog-ul 24monden a ajuns la 2000 postari, o munca impresinanta in aproximativ 8-9 luni. Daca stam sa calculam asta inseamna 8 postari zilnice, uhhh numai eu stiu cat am muncit.
Pe viitor doresc sa organizez concursuri pentru cititorii acestui blog, am mai organizat un concurs insa nu sunt foarte multi participanti..doresc de asemenea sa continui acest concurs si sa reduc numarul participantilor la 20.
S-au inscris pana acum:
http://teianualex.info/2011/01/21/24monden-net-concurs/
http://www.starchimachim.com/2011/01/concurs-poatepoate.html
http://dianacoseru.blogspot.com/
http://www.ifresh.ro/2011/01/analiza-site-ului-24mondennet.html
http://furios4you.wordpress.com/2011/01/24/concurs-24monden-net/
http://db-infernal-world.blogspot.com/2011/02/monden-24.html
http://onmysite.tk/
http://lavinnia.info/stric-tot-ce-primesc/
http://blog-frumos.hi2.ro/site-ul-24monden-net/
http://nortex.blog.com/?p=22
Cand sunt 20 inscrisi, echipa 24monden v-a premia cel mai bun articol cu un stick de memorie de 4 Gb.

4 comentarii
La concurs, ar trebui stimulati participantii, eventual sa aiba posibilitate de castig si cei fara blog, pentru ca cei care vin din google probabil nu au blog, dar au cont de facebook
si cine primeste cele mai multe like-uri sau ma rog, vezi tu. Bafta!
Am sa incerc sa mai lansez inca un concurs pentru cei care au facebook.
Stick-ul sta in vitrina de 2 luni, probabil blogerri nu cred in acest concurs dar ii anunt ca este pe bune.
Apropo de concurs, vreau si eu cat de curand sa lansez unul, si pentru utilizatori de blog dar si pentru cei de facebook.
Premiile vor consta in tricouri personalizate si in bani cred. Dar mai am de promovat pana atunci.
Trebuie sa strangi ceva vizite ca sa lansezi acel concurs.