Tin sa precizez ca blog-ul 24monden a ajuns la 2000 postari, o munca impresinanta in aproximativ 8-9 luni. Daca stam sa calculam asta inseamna 8 postari zilnice, uhhh numai eu stiu cat am muncit.

Pe viitor doresc sa organizez concursuri pentru cititorii acestui blog, am mai organizat un concurs insa nu sunt foarte multi participanti..doresc de asemenea sa continui acest concurs si sa reduc numarul participantilor la 20.

S-au inscris pana acum:

http://teianualex.info/2011/01/21/24monden-net-concurs/
http://www.starchimachim.com/2011/01/concurs-poatepoate.html
http://dianacoseru.blogspot.com/
http://www.ifresh.ro/2011/01/analiza-site-ului-24mondennet.html
http://furios4you.wordpress.com/2011/01/24/concurs-24monden-net/
http://db-infernal-world.blogspot.com/2011/02/monden-24.html
http://onmysite.tk/
http://lavinnia.info/stric-tot-ce-primesc/
http://blog-frumos.hi2.ro/site-ul-24monden-net/
http://nortex.blog.com/?p=22

Cand sunt 20 inscrisi, echipa 24monden v-a premia cel mai bun articol cu un stick de memorie de 4 Gb.