
Mihai Morar a făcut super atmosferă vinerea trecută în club Kasho, Brasov. Vedeta Radio Zu a cântat în duet cu Puya hit-ul “Sus pe bar”, în ovaţiile celor peste 1000 de oameni din club. Morar şi-a îndeplinit astfel promisiunea lansată la începutul săptămânii trecute pe site-ul www.facemparty.ro
