
Valentin Dinu impreuna cu What’s Up au lansat un nou single, este vorba de „Sunt OK”, un single ce nu-l reprezinta deloc pe Vali, cel putin asta este parerea mea.
Dupa mine as zice ca lui Valentin i se potrivea o melodie in Lb Engleaza, care sa-i puna in evidenta vocea lui incredibila. Poate pe viitor va lansa un blues, unul care sa te unga pe inima, in rest nu mai am nimic de comentat.
Ascultati in premiera cel mai recent single a lui V. Dinu.

3 comentarii