
Când vezi acest titlu te întrebi fără să vrei “Ce s-a întâmplat?”, deoarece această emisiune avea succes si era una destul de vizionată.
S-a terminat acest sezon datorită plecării lui Vladimir, însă acest lucru poate fi interpretabil cum se întâmplă de obicei. Ei bine, plecarea acestuia se datorează faptului că echipa de producţie nu a fost mulţumită de rezultatele obţinute.
Vladimir afirmă totuşi că de pe urma acestui show, nu s-a ales cu nici o relaţie, deşi multi considerăm că ar avea o relaţie cu Augusta Lazarov. Bărbatul mărturiseşte că între ei nu există nimic şi că au fost doar colegi.

6 comentarii