
De cateva ore aud zeci de persoane ca au probleme cu logarea pe messenger. Ma intreb oare ce s-a intamplat cu serverele yahoo de nu mai merg. Plus de asta ma intreb daca sunt probleme majore cu serverele yahoo, adica sunt pe sfarsite si acest serviciu nu o sa mai fie disponibil ???????
Daca sunt probleme ne mutam toti pe skype ca alta solutie nu avem!
UPDATE: Sa nu va panicati ca nu v-a furat nimeni parola de la messenger, probabil sunt doar cateva probleme la nivel de server.
CUM SE REMEDIAZA PROBLEMA ? Incercati de mai mult ori ca sigur o sa mearga, insistati si iar insistati sa va conectati. Daca tot nu va merge, incercati sa va conectati pe site-uri precum Meebo sau WebMessenger

19 comentarii
nu incerca sa te mai loghezi timp de 12-24 de ore si contul tau o sa fie activ.