
Inna iubeste melodia lui Michel Telo si o canta in fiecare concert de-al ei. Mai mult de atat lumea chiar iubeste melodia si danseaza nebuneste pe versurile melodiei.
Oamenii de pe la noi fac misto de interpretarea Innei si spun ca nu i se potriveste aceasta melodie, insa unu lucru e clar, lumea este absolut invidioasa pe succesul ei. Daca as spune dupa mine cred ca melodia i se potriveste de minune, ba chiar o cant exceptionl. Priviti mai jos ce show face Inna pe acesta melodie…
Melodia originala:

3 comentarii