Jojo si Ionut Tanase au castigat marea finala „Dansez pentru Tine” sezonul 12. In aceasta finala s-au duelat cu perechea „Catrinel Sandu & Ionut Ionescu” si „Pepe & Andreea Toma”. Din pacate pentru Pepe a fost o mare dezamagire acest competiti, si spun asta pentru ca nu a reusit decat un loc 3 in aceasta finala.

Castigatorii au plecat acasa cu suma de 60.000 Euro, in timp ce locul 3 (Pepe si Andreea) au plecat cu suma de 15.000 Euro.

Pentru toate filmarile din ultima emisiune accesati acest link!