Vezi toate emisiunile din acest sezon!

Aseara s-a terminat prima emisiune „X Factor” care s-a difuzat pe canalul de televiziune Antena 1. Emisiunea a fost prezentata de Razvan si Dani iar membrii juriului au fost Mihai Morar, Paula Seling si Adrian Sana.

A fost un spectacol pe cinste in care s-a si ras dar s-a si cantat. Este prea devreme sa spunem cine a fost numarul 1 insa finalul se apropie cu pasi marunti si vom afla cine este Factorul X in Romania…Vezi intreaga  emisiune mai jos 🙂