
Cam asa a stat clasamentul la RMA 2011. Ereau de asteptat ca ei sa castige, eu unul chiar m-am asteptat ca Smiley sa fie nominalizat in 2 categorii diferite. Ce parere aveti despre clasament ?
Best Album – Puya
Best DJ – Dj Andi
Best New Act – ROA
Best Dance – Play & Win
Best Performance – Mandinga
Best Rock – Vunk
Best Song – Alexandra Stan
Best Female – Inna
Best Show – Andreea Banica
Best Hip Hop – Guess Who
Best Video – Andreea Banica
Best Male – Smiley
Best Website – Inna
Best Pop – Smiley
Best Producer – Play & Win
Best Live – Voltaj
Best Group – DJ Project & Giulia
Premiul pentru cel mai tare public – Brasov

1 comentariu
RESTUL PRAF...AIA DE LA ROUA CAND LI S-A DAT PREMIUL CICA ERAU LA TUICA.........SI PREZENTATORUL PUYA- VARZA CU COSTITA AFUMATA..........