Special pentru toti Stelistii! The Stadium Techno Inferno 2011
Se stie ca unde este Scooter este si spectacol, mai ales cand el interpreteaza melodia „Maria, I Like It Loud”. Fericitul eveniment…
Alexandru Răzvan (24monden.ro)
Redacția 24monden.ro
1 min citire
Se stie ca unde este Scooter este si spectacol, mai ales cand el interpreteaza melodia „Maria, I Like It Loud”. Fericitul eveniment a avut loc pe data de 25 Iunie 2011 la Hamburg „The Stadium Techno Inferno 2011” si a fost o intreaga nebunie, ceva ce nu se poate descrie in cuvinte.
Pretul biletelor a fost destul de piperat, cel mai ieftin bilet a costat 50 de euro iar cel mai scump 70 de euro. Probabil si-a meritat toti banii.
YouTube
This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.
YouTube
This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.
YouTube
This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.
YouTube
This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.