Cred ca este unul dintre cele mai interesante filme ce se va lansa in aceasta toamna. Trailer-ul este abosolut impresionant si dupa parerea mea acest film chiar merita vazut la cinema.

Filmul este regizat de Matthijs van Heijiningen Jr., dupa un scenariu scris de Eric Heisserer (remake-ul A Nightmare on Elm Street) si Ronald D. Moore (Battlestar Galactica). Premierea filmului are loc in America pe data de 14.10.2011…asa ca in cinematografele din Romania o sa-l vedem ceva mai tarziu.

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.

Pentru mai multe detalii, poze si poveste accesati site-ul oficial al filmului.