
Ce naiba nu intelegeti ca erau niste lumini pe cer care mergeau catre luna si inapoi. Asta e Romania in care traim…sa ne fie rusine ? Oricum ne-am obisnuit cu explicatiile facute ca la carte de Romanii de pretutindeni 😀
Ce dracu’ e pe cer ma ? – Sfarsitul lumii
Galatenii si OZN-urile: Ce dracu e pe cer, ma? pe www.crimetime.ro

6 comentarii