Pe principiul „ca la noi la nimeni” va prezint sloganul unei comune din judetul Teleorman „Bine ati venit in comuna Dracea! Dumnezeu sa va binecuvanteze…”. Cine oare este de vina ? – In Romania toti suntem cu niste idei absolut trasnite

Pe principiul „ca la noi la nimeni” va prezint sloganul unei comune din judetul Teleorman „Bine ati venit in comuna Dracea! Dumnezeu…

4 comentarii
Iti trebuie ochelari.
Apropo ce are sloganul,dara asa face presa romana din simbol o prapasite.
Ca sa faca audineta gasesc tampenii si apropo terminati ci comentarile astea de doi bani va bagati inseama ca prostii.
mai uitati-va la voi si dupa comentatii pe altii...aviz pentru bogdanfbi si cypy, anonim rullz