Cei care merg pe premiza „Manelele ie viata mea” o patesc amarnic. In cateva momente vei vedea ca „unii traiesc absolut degeaba pe aceasta planeta”, urmariti filmarile si o sa-mi dati dreptate.

Nu l-am inteles deloc pe baiatul acesta…
Ghinionul e de vina

A vrut spectacol…atunci spectacol sa fie
YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.