
Cei care merg pe premiza „Manelele ie viata mea” o patesc amarnic. In cateva momente vei vedea ca „unii traiesc absolut degeaba pe aceasta planeta”, urmariti filmarile si o sa-mi dati dreptate.
Nu l-am inteles deloc pe baiatul acesta…
Ghinionul e de vina
A vrut spectacol…atunci spectacol sa fie

4 comentarii
A fi prost e lucru mare, a fi "manelar" e o comfirmare