Am postat si in ziua de Paste chiar daca am fost plecat din localitate. Mereu cand stiu ca plec 2-3 zile, planific postarile (2 pe zi) la ce ora doresc eu. Nu stiu daca aceasta functie este valabila si pentru wordpress, cert este ca eu m-am invatat cu blogspot si nu vreau sa renunt la el.

Din cate am vazut blogspot prinde foarte greu un PageRank, rar site-uri pe blogspot care beneficiaza de un PageRank mai mare. In rest totul ok cu blogspot, pe viitor poate vom vedea si un update la comentarii.