Astazi am cumparat un GPS Mio Moov S605…foarte performant din toate punctele de vedere. Totul ok pana am ajuns acasa cu el si am vazut ca nu are Italia pe harta, cum mama naibi un GPS care costa 720 RON nu are Italia…am calculat ruta Bucuresti – Paris si ma ducea pe la mama naibi prin Elvetia iar distanta era putin peste 3000 Km. Asta dupa ce in prezentare de pe site-ul eMag arata Full Europa. Mai pe scurt am luat o mare TEAPA (defapt cam la toate gps-urile lipsesc tari chiar daca arata full europa)

Il luasem pentru a pleca cu el in Franta insa renunt la el, nici nu vreau sa aud de update-uri. Total dezamagit de toate gps-urile, tot harta e nr.1

Pe deoparte te bucuri de el pentru obiectivele turistice in format 3D, ca in rest e praf.

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.