
Coreenii de la Kia vin cu o reclama foarte tare la noul model Optima. Dat fiind faptul ca masina arata foarte bine din toate punctele de vedere se remarca un singur lucru la aceasta masina „RECLAMA”.
Masina vine echipata standard cu un motor de 2 litri ce dezvolta 136 cp iar gama de varf are tot un motor de 2 litri insa dezvolta 170 cp, dispune si de o motorizare diesel ce dezvolta 160 cp. Urmariti reclama si spuneti-mi ce parere aveti despre masina…

6 comentarii
In ultima vreme Kia a facut masini care-mi plac :)