Piesa se numeste “Champagne” si este al doilea featuring realizat impreuna cu acesta. In trecut Sahara a lansat  piesa “I Wanna“, inregistrata alaturi de Shaggy si Bob Sinclar.Va las mai bine sa ascultati piesa si nu in ultimul rand sa vedeti ultimul videoclip realizat de Costi Ionita

Sahara feat Shaggy – Champagne
YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.