Pretul la combustibil este intr-o continua crestere, nu spun eu asta ci preturi de la statiile peco. Se estimeaza ca in viitorul apropiat motorina si benzina va ajunge la un record, adica 7 lei per lintru. Sunt sofer si stiu ce inseamna sa mergi cu masina zi de zi, dar e vorba aia „nici fara ea nu te descurci”, cateodata iti vine sa o lasi acasa insa daca faci acest lucru trebuie sa iei taxiul sau tranvaiul. Spune-ti parerea….