Bogdan Stancu a plecat in urma cu o ora din cantonamentul echipei din Antalia catre o noua destinatie, Galatasaray. Golgheterul Stelei face vizita medicala si dupa aceea semneaza contractul cu echipa din Instambul.

Bogdan Stancu o sa semneze in aceasta seara contractul de 1 milion de euro anual, la Steaua primea decat 120.000 euro deci este un pas foarte important pentru cariera lui.
Echipa din Instambul a platit pentru golgheterul Stelei 6 milioane de euro din care putin mai mult de jumatate o sa intre in conturile Stelei iar restul de 2,5 milioane de euro o sa intre in contul lui Giovani si Victor Becali care detin o parte din drepturile federative ale jucatorului.
Colaj Goluri Bogdan Stancu
YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.