
Dupa ce in 2010 AlexUnder Base alaturi de Lys au rupt topurile cu melodia „Drums” acum a sosit momentul lansarii unui nou hit. Este vorba de „Call Again”, un single care este produs de The Kid si Dony.
Dupa ce in 2010 AlexUnder Base alaturi de Lys au rupt topurile cu melodia „Drums” acum a sosit momentul lansarii unui nou…

Dupa ce in 2010 AlexUnder Base alaturi de Lys au rupt topurile cu melodia „Drums” acum a sosit momentul lansarii unui nou hit. Este vorba de „Call Again”, un single care este produs de The Kid si Dony.
6 comentarii
Video clipul este realizat de alleeex.eu (blog)un pusti de 15 ani din Craiova,care este si producator video la filmul" Nimeni nu e un nimeni"