Azi noapte a avut loc lansarea videoclipului „Mr. Saxobeat” interpretat de Alexandra Stan. Melodia este produsa de Marcel Prodan la fel ca single-ul ei anterior „Lillpop”. Videoclipul este filmat la Buftea pe 1 noiembrie in regia lui Iulian Moga…Mai multe detalii se gasesc pe site-ul oficial. Enjoy!