
Azi noapte a avut loc lansarea videoclipului „Mr. Saxobeat” interpretat de Alexandra Stan. Melodia este produsa de Marcel Prodan la fel ca single-ul ei anterior „Lillpop”. Videoclipul este filmat la Buftea pe 1 noiembrie in regia lui Iulian Moga…Mai multe detalii se gasesc pe site-ul oficial. Enjoy!

2 comentarii
Adresa este: analizamuzicala [punct] blogspot [punct] com.
Cel mai mare site de analiza si critica a fenomenului muzical romanesc !!!
Acum si pe Facebook: analiza muzicala
Enjoy !