Ke$ha a lansat acum cateva ore melodia „Cannibal” produsa de RCA Records. Melodia face parte de pe albumul „Cannibal” care o sa fie lansat pe 22 noiembrie in magazinele de specialitate la un pret nu foarte piperat pentru cei care isi permit 16.99 $. Ce parere aveti despre melodie ?