In urma cu cateva minute a scapat pe net o nou piesa a cantaretei Issa. Melodia pare destul de promitatoare iar artista spera sa depaseasca succesul inregistrat cu melodia „Stay Up” care nu a inregistrat prea mari recorduri cu ea. Ce parere aveti ?