Dupa un meci nebun, Dinamo a reusit sa se impuna in fata Stelei cu scorul de 2-1. Primul gol a fost dat de Bogdan Stancu (Steaua) iar celelalte doua de Andrei Cristea respectiv Marius Niculae din penalty.
Cum aleg scoala de soferi?
Am o problema care ma tot chinuie de cateva zile. Vreau sa ma apuc de scoala de soferi,…
