Romanii sunt dati naibii dupa ce beau un pahar de tarie, cel putin asta reiese din filmarea de mai jos. Fiecare o spune in felul lui, mai cu haz, mai cu zambetul pe buze dar intodeuna numai tampenii.

Crezi ca filmarea de mai jos este un motiv sa te lasi de bautura ?

YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.