Dupa ratarea calificarilor era si normal sa apara un banc cu Borcea. Era chiar un codou frumos de nunta aceasta calificare, insa jucatorii nu si-au aratat interesul pentru a castiga meciul. Ce parere aveti despre banc ?


– Ce a zis Cristi Borcea dupa ce Dinamo a ratat calificarea in Europa League? 


– Lasati-ma sa ma pregatesc de nunta campionilor! 🙂