In cadrul emisuni „Neata cu Razvan si Dany” Dj Rynno, Sylvia si Phelipe au cantat ultimul lor single. Melodia „Work It” a fost cantat in premiera, asa ca nu mai avem mult de asteptat pana o sa fie lansata oficial. Ascultati-o mai jos si spuneti-mi ce parere aveti despre prima colaborare dintre Phelipe si Sylvia…

Dj Rynno, Dj Bonne, Phelipe & Sylvia – Work It
YouTube

This content is blocked because YouTube cookies have not been accepted.